Çılgın Paylaşım

Türkiye'nin en çılgın paylaşım mekanı

AnasayfaRADYOKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

'Onun gibisi yok'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
**$ERK@N**
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: 'Onun gibisi yok'   Cuma Ocak 25, 2008 10:35 pm

Sarı-Lacivertli taraftarların dört gözle beklediği Maldonado'yu yere göğe sığdıramayan Alex de Souza, 'Türkiye'de bir benzerine rastlayamazsınız' dedi.

‘Bu ay başında görüştük’
Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Alex de Souza, dünkü idman sonrasında ilginç açıklamalarda bulundu. Sarı-Lacivertli ekibin transfer gündeminde olan eski takım arkadaşı Maldonado ile ilgili de konuşan Sambacı, kendisiyle en son bu ay başlarında görüştüğünü belirterek, şunları söyledi: “Maldonado, Santos takımıyla antrenmanlara başlayacaktı. Fakat daha sonra aldığım bilgiye göre, Santos takımıyla sözleşmesini feshetti. Söylentiler ve benim de aldığım haberler başka bir takımla anlaştığı yönünde.”

‘Doğrusunu yönetim bilir’
“Ama Türkiye’de de bunun aksi doğrultusunda bazı haberler çıkıyor. Bu konularda en doğru bilgiyi verecek olan kişiler, hiç kuşkusuz yöneticilerimizdir. Biz futbolcular olarak bu konuları bilemeyiz. Yabancı futbolcu transferi yapmak için kontenjanımız var. Maldonado ile ilgili benim bildiklerim bu kadar. Türkiye’de yapılan yorumlar Maldonado’nun Fenerbahçe’ye geleceği yönünde. Yine çıkan haberlere göre Maldonado’nun İspanya’da bir kulüple anlaştığı şeklinde. Onun için bu konuda bir şey demiyorum.”

‘Çok yönlü bir futbolcu’
“Türk futbolunda, Maldonado ile karşılaştırabileceğimiz benzer tarzda bir futbolcu görmüyorum. Türkiye’de onun kalitesinde bir futbolcu yok. Defansa yakın oynayan, arkadaki oyunculara yardım edebilecek, top kalitesi yüksek, takımı atağa çıkarabilecek kapasitede yüksek bir oyuncu. Bize gelirse büyük katkı sağlar.” Alanyaspor karşısında kendisi olmadan da takımın kazandığını, böyle durumlarda buna çözüm bulacak kişinin Zico olduğunu vurgulayan Alex, “Maçtaki en güzel gol Kazım’ın attığıydı” dedi.

Dunga’ya selam...
Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga’nın, önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelmesi konusunda ise yıldız oyuncu şöyle konuştu: “İstanbul’a gelirse kendisi ile görüşmekten çok memnun olacağım. Çünkü Brezilya tarihinde ismi bu kadar büyük olan insanlarla görüşmek elbette harika bir duygudur. Milli takıma seçilip seçilmemem konusunda da tartışmalar var. Tabii ki kararı teknik direktör verecektir. Bu konuda da hiçbir sıkıntım yok. Çağrılırsam giderim, yoksa küsmem ya da bu kararı eleştirmem.”

Kullanıcı profilini gör http://srknweb.ueuo.com/
tncr
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: fenerbahçe   C.tesi Ocak 26, 2008 12:14 am

inşallah fenerbahçe için en hayırlısı olur ne zamandır güzel bir futbolcu gelmiyor transferler iyi ama neyse saol...
Kullanıcı profilini gör http://eskiefsane.spaces.live.com/

'Onun gibisi yok'
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası