Çılgın Paylaşım

Türkiye'nin en çılgın paylaşım mekanı

AnasayfaRADYOKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
**$ERK@N**
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...   Paz Şub. 17, 2008 5:58 pm

Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...Araya ulaşılmaz olmayan uzaklıklar girsede,içimdeki umutlar erimeye başlasada, sevgim hep yanında olacak..Bazen sevgimi kıskanıyorum biliyormusun, neden deme yaa biliyorsun... O her zaman senleyken ben burda yalnız hayalinle yaşıyorum.Sesini duymak adına çile dolduruyorum sanki bilmiyorsun... Bu yazdığım son mektup değil biliyormusun sevgilim...Sevgimin mekanı hep sen olacaksın bunu unutma......

Ayaz gecelerde,sensiz gecelerde yıldızlara bakıp seni düşünürken,hangisi senin gibidir diye kendime soruyorum.Hepsi senin kadar güzel ama hiçbiri senin bana verdiğin mutluluğu vermiyor yaa...Seninle yaşadığım her günü ayrı dünyalarda saklıyorum.Seni unutmam mümkün mü?Yağmur getirmeyen ama güneşin görünmesine engel olan bulutlara benziyor ayrılıklar biliyormusun...Bütün bulutlar yağmuru getiremediği gibi bütün ayrılıklar da aşkları bitirmez biliyormusun sevgilim..Bu ayrılıkta aşkımızı bitiremeyecek...

Engel diye karşımıza çıkan acı gerçekleri umursamıyalım ne olursun...Gözyaşlarımın akmasına neden olan duygulara inat hep mutlu olmaya çalıştım...Aşkımızmı hayata yenikdüştü.... Sevgimiz mi bize ihanet etti? Dostluğumuz mu yalandı da haberim bile olmadı..Yoksa bizi sürükleyen heyacanımızmı ortadan kalktı..? Seni hala çok sevdiğimi özlemekten hiç yorulmadığımı bilmeni isterim...Özlemek,ayrılığın kapattığı sevgi kapısını açan tek anahtar canim benim.....

Seninle yaşadıklarımdan hiç pişmanlık duymadım...Sevmek zor bir duygu olsa gerek.Bu zorluğa rağmen neden bu kadar çok tutuluyor sevmek? İnsanlar neden hep zoru seçer ,bizim yaptığımız gibi? İnsanlar sevmeyi başardıklarında bunun ödülüne aşk diyorlar dimi? Sence biz sevmeyi başardık mı?.

Gün gelirde o konuştuğumuz gibi bir deniz kenarında sahilde kumların üzerinde otururken,yada bir dağ başında minik bir kulübede ateş yanarken şömine olmasada köhne bir ocak başında otururken,geçmişin güzelliklerinde sen beni, ben de seni düşünüyorsam,bilki ne sen beni çıkartabilmişindir hayatından nede ben seni...Eğer sen beni eski günlerdeki kadar seviyorsan,sabah uyandığında kalbin duygularımı sana anlatacaktır. Sabahları seni uyandıran,yanından hiç ayrılmayan,geceleri sana " iyi geceler" diyen ve rüyalarında sana eşlik eden sevgimin yerinde olmayı isterdim.

Seni uzaktan sevmek bazen çok zor geliyordu ama bunada razıydım.Sabahları uyandığında,rüzgarın kulaklarına fısıldıyacağı"günaydın aşkım"sesi yine hep benim sesim olacak bunu bil bitanem... Ayrılık olduğunda sana olan sevgimi daha iyi anlıyorum ...Aslında sana olan sevgimde zerre kadar azalma yok...Uzak ayrılıklar sevgileri daha da güçlendiriyor ama İradem mi çok zayıf,sana olan sevgim mi çok? Bugünden geleceğe baktığımda seni hiç bir zaman unutmayacağımı düşünüyorum...Bunu zaman gösterecek..Aşık olup da kavuşamamak insana acı verebilir ama ayrılığın verdiği acının yanında hiçbir şeydir...Mutluluğu yakalama şansını yitirmemen uğruna ayrılığı seçtim...Acı veren, zor bir karardı benim için...Gün gelir de bu kararımın mutluluğuna bir katkısı olacaksa, bilki ben hiç bir acıyı yaşamadım....

Sevmek acı verir,sevmemek de...Sen hangisini yaşıyorsun şu an?.Yada ben neyi yaşıyorum bitanem?..Yada sen neyi yaşıyorsun ?...Bu kadar çok ayrılık yaşamak kader mi,şansızlık mı,yoksa ortak bir suçmu?..Belki bir süre görüşemeyeceğimizi biliyorum...Ne senin gururun ne de benimki buna izin vermeyecektir malesef...Hoş ben gururumu ayaklar altına aldım ama senin gururun çok büyük biliyorum ama sana gurur meselesi yapacak birşeyde tanımadığım halde gurur meselesi yapmana hiç bir anlam veremediğimi bilmenide isterim...

Ne düşünüyorsun şimdi?..Bana kızgınmısın?. Yoksa senin düşüncelerin de benimki gibi karmaşık mı..?"Ay kadar uzaktın bana ama ay ışığında seni görüyordum hep,hayal kadar uzaktın bana ama umutlarımda hep sen vardın.Mutluluk kadar uzaktın bana ama sevginle yaşıyordum... "Bu duyguları artık sadece hatıralarımda yaşatabilirim...Keşke sana,"seni nasıl unutabilirim?..."diye sorabilme cesaretim olsaydı.Birkaç kadeh içki içmek, bir an için seni unutmaya yetecekmi? Yada acılı şarkıları dinlemek içimdeki acıyı dindirmeye yardımcı olacak mı? Bu günü seni düşünerek geçirirsem harap olurum..

Ama seni düşünmeden geçen bir günü yaşamanın HAYAL olduğunuda biliyorum....Seni bir an içinde olsa üzdüğünü düşündükçe kendimden nefret ediyorum.Meçhulde kaybolmuş bir aşkın mahkumları olmak zorunda mıydık?.. Gururumuza yenik düşüp geri dönmeyebiliriz ama umudumuz yaşasın sonsuza kadar......Elbet birgün sevgimize hak ettiği değeri vereceğiz...Ben o günün umuduyla seni bekleyeceğim......Umutlar var oldukça yaşamak güzel sevginin kapısında.....

Beynimde kalan bikaç dakikalık görüntünle senli hayallere çok daldım....Sadece bana bakar gibi görünen gözlerine bakmaya hiç doyamadım....Elimde tutamadığım,olmıyan resminle konuşamıyor,kalplerimizin sesini dinlemekle yetiniyordum.Senden istediğim,bütün umudu sen olan benim için şarkılar söyle ne olur......Duyuldukça unutulmayanlara umut aşılasın.Seni bu güne kadar unutmadım,bundan sonrada unutacağımı sanmam...Sevgi dolu bir hayatı mutluluk içinde geçirmeni diliyorum, seni hatırlamayacağım bir hayatı yaşasam bile..

Aşka esir düştük yada sürüklendik sevginin arkasından...Hiç yaşanmaması gereken bir yasak aşktan kurtulmak oyle zorki,insan doğru dürüst düşünemiyor,düşündükçe duyguların içine daha çok batıyor..."Seni seviyorum" diyen birine "ben de seni seviyorum" demek kadar güzel bir an varmıdır?.. Bu güzel duyguyu neden yaşamak istemiim yaa..?

Yanlış zamanda tanıştık sevgilim...Yanlış zaman diyorum yanlış anlama ne olursun, benim açımdan yanlış zaman hepsi bu sevgilim.. Ama senide bu kadar etki altına alcağını bilseydim ölümüm üzerine tek kelime etmezdim sana...... Hayatın acımasız kanunlarına bazen karşı koyamıyorsun...Yaşadıklarımızla yetinmek ve zamana güvenmek zorundayız....

Sesini duymadan üst üste günler geçiriyorum..Ayrılık duvarı hala aramamızda bir sur gibi duruyor... Sensiz kaldığımdan beri yaptığım herşeyde bir mantıksızlık görüyorum......Mantıklı hareket etmek istiyorum ama bunu başarmak için gücüm kalmadı artık... Ayrılık,sevgiye zarar vermediği müddetçe hala bir umut olduğunu hissediyorum sevgilim...SENİ SEVDİM HEP SEVECEĞİM.....

Sensizlikti koparan beni bedenimden kendime dönemiyorum,uzatsan ellerini kopacak bedenimi saran zincirler.Hüzünleri bırakacağım gülüşünün geldiği yere,acılarımı gömeceğim bir bir ellerimi tuttuğun yerde.Saklı kokuların içime işlerken hayallerin avuçlarımda kalacak,sesini kulaklarımda saklıyacağım uzaklarda olsada yüreğin...

Hadi uzat elini tutuver yüreğimi,umutların umutlarımla olsun,solmasın yeni açan çiçeklerin.. Biliyorum sende istiyorsun benim gibi, yüreğin yüreğimde eriyor sevgilim.Uzak düşlerimde yüreğin biliyorum,uzatıver ellerini sana ağlıyorum...Benim sevgilim unutma beni,unutama beni,hele yokluğunla kahırdan öldürme beni,unutma ne olursun uzat ellerini...ölümüne parlayan ay,apansız yırtılan sular,bitmiyor içimdeki hiçbir acının öyküsü..Böylesine sevmek kimseninde harcı değilki.. Seni sensiz yaşamak, böyle kavuşamadan yaşamak..Dayanılmaz uzaklığın...Seni seviyorum ...

Her anımı seni düşünerek geçiriyorum..Gözlerimi kapadığımda yanımda oluyorsun elele ,teninin sıcaklığı huzur dolduruyor içimi... Hiç açmak istemiyorum bazen gözlerimi senli hülyalara dalmışken... Şarkılar...Artık hepsi seni anlatıyor,sanki hepsi bizim için yazılıp bestelenmişler.. kelimeler anlamsız geliyor sana olan duygularımı anlatmaya..

Soğuk,yağmurlu vurdumduymaz bir gecenin ortasındayım.Ve artık gece yağan her yağmur ürkütüyor beni.. Yağmur değil belki yalnızlığımdı penceremi damla damla yalayan, odamı dolduran sensizlik.. Hep bir yanı yarımlık, hep senden uzaktalık,hayattaki tek 'kimse'mden yoksunluk, yani kimsesizlikti. Bir kavuşma mucizesine inanma yolunda harcanmış bir sevginin ansızın sonuna gelme, ve o mucizeyi yaşayamadan bir başına ölme korkusuydu....

Bu yağan yağmur...Sensizlik yağmuruydu..ve..Yine yorganımı kafama boğulurcasına çekip, yatağıma girip gözlerimi kapatıp.....Yine yağmur yağıyor, yine gece...... Ve sen kollarımın arasından sıyrılıp kalkıyorsun yataktan.. Nereye gidiyorsun sevgilim?..Sadece sana sarılarak uyuduğumda nefes alabiliyorum, yüzümü masumiyetinin yurduna, o kimsesiz boynuna dayadığımda, kokunu kalbimle soluduğumda... Uykum benim cennetim. Çünkü cennet sadece ikimizin olabildiği bir yer benim için... Ne sana aşık insanlar,ne sevdiklerin, ne geçmişin, ne yarının...Uykumda sadece ikimiz varız. Aşkıma dar gelen sevgi sözcüklerine ihtiyacım yok orada. Sana sevgimi anlatmaya, ispat etmeyede ihtiyacım yok artık. Aşkımızın kokusuydu sana beni anlatan,

sana seni anlatan.... Beni gerçekliğin o soğuk, o köpüklü dalgalarıyla yutan ve alıp alıp senden ötelere savuran hayatın dışındaki tek kaçış tünelimdi uykum....Önce kolunu çektin başımın altından, sonra sırtını döndün...Usulca sarıldım sana, seninle ya da sensiz geçen günlerin hasretiyle...Ardından yavaş yavaş kollarımın arasından sıyrıldın...Aylardır taşımaktan yorulmadığım hasretin, tenimden tenime akan o ateş,ağır geldi bedenime...Lütfen sarılma, dedin... Yatağın bir ucuna sığınmış bedeninden kovulmak, hayatından kovulmak gibiydi benim için. Sığındığım,soluk aldığım tek cennetten kovulmak gibiydi.. Beni uykumda terk etmen, gerçek hayatta terk edişinden bile ağır geldi biliyormusun......Seni kaybetme korkusu öyle işlemişki hücrelerime...Yataktan doğrulduğun anda bu korkuyla açıldı gözlerim. Bilinçaltım konuşdu benim yerime.. Gittiğini düşündüm yalnızca... O saatte evimizi terk edip,gidebileceğini sorgulamadan, sadece beni o sonsuz hiçlikte,o en masum rüyada,cennetimizde,uykumuzda bir başına bırakıp kaybolacağından korktum. Bana hep aynı soruyu sorduran sanki yüzyıllık bir korkuydu işte....

Nereye gidiyorsun sevgilim? Beni yeniden hayatın içinde,gerçeklerin ortasında bir başına mı bırakıyorsun? Beni yeniden unutuluş sürgünlerine mi gönderiyorsun? Nereye gidiyorsun sevgilim? Oysa seni uyutmayan içindeki o yangınlı hesaplaşmaydı.... Gece iner, aşıklar, yüzler, bedenler, anılar kaybolurdu; sadece ikimiz kalırdık. Ve sen uykumda sevgimle hesaplaşmaya dalardın. Cennette cehennemi hatırlardın.

Dönüp bakıyorum da, sanki yüzyıllar geçmiş aramızdan... Aramızdan ayrılıklar, ihanetler, kayboluşlar, vazgeçişler, yeniden bulmalar,korkular, yalnızlıklar, savrulmalar geçmiş.Ve bu ilişki ne çok biçim değiştirmiş... Seni yollarca, şehirlerce uzağından sevdim. Seni kelimelerce, şiirlerce yakınından sevdim. Seni dünya üzerinde sanki ilk kez benim için yazdığın mektuplarca sevdim... Seni umutsuzca, beklentisizce, hayallerce sevdim uzağından.

Hayatımı öyle olduğu gibi bıraktım. ... Bana destek olacak, sırtımı vereceğim bir aşk yoktu arkamda. Kendime yeni bir hayat kuracağım yalanını, kendim dahil, sen dahil herkese söyledim. Oysa tek istediğim seninle birlikte bir hayattı. Öyle cesaretsizdim ki karşında, ancak iddiasız bir sığınmacı olabildim hayatında. Hayatına iltica etmek isteyen bir yürek sürgünü......

Dürüstlük kimi zaman yalanlardan çok daha acımasızmış sevgili... Gerçeğin buzdan ülkesinde yapayalnız kalan yürek, hayatta kalabilmek için yalanları bile özleyebilirmiş kimi zaman... Aşkıma kapalı bir kapının önüne bırakılmış yaralı bir kuş gibiyim... İnanacak, bir ibadet gibi yaşayacak tek şeyimdi senin aşkın...Karşılıksız,sessizce yaşanan bir aşk...

Nasıl da hoyrattın bana karşı... Kalbinde değil miydim gerçekten? Neydik biz söylesene? senin neyindim ben sevgili?Can yoldaşınmı?Yol arkadaşın mı? Dostun mu? Sevgilin mi?...Yoksa bir çocuğun sıkıldığında kaldırıp atabileceği bir oyuncakmıydım gözünde?..Tanrı şahit,sözümüz,yeminlerimiz... Diz boyu berrak bir suyamı atılmıştı anahtarları kalbinin!! ve bir gün geldi unutuldum... Ve bu sorular birer birer bıçak gibi saplandı yüreğime ve yüreğimde yanıtlarını buldu... Unutuluş hepsinin acımasız cevabı oldu...Sonrası dipsiz bir karanlık...Sonrası çaresiz bir çıldırış...

Kullanıcı profilini gör http://srknweb.ueuo.com/

Seni sevdim,çok sevdim ve hala seviyorum...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası